cornicoCornico Popcorn Company


Spolupráca s firmou Profit začala v roku 1993. Za toto obdobie sme mali veľa možností presvedčit sa v mnohých situáciách o schopnostiach a možnostiach ľudí pracujúcich vo firme Profit. Medzi prednosti firmy Profit patri: korektnosť, preciznosť a zodpovednosť. S dôrazom na tieto dôležité vlastnosti naša spolupráca v oblasti komplexnej starostlivosti o účtovnú a mzdovú agendu s firmou Profit pokračuje dodnes a sme presvedčení, že budeme rozvíjať ďalšie projekty spolupráce aj naďalej.

Ing. Norbert Vincze, vykonný riaditeľ spoločnosti Cornico Popcorn Company, s.r.o., Bratislava,
e-mail: norbert@cornico.sk, www.cornico.net


Partners in communication s.r.o.


S firmou Profit spolupracujeme od vzniku našej spoločnosti. S ich prácou sme spokojní, čomu nasvedčuje aj naša dlhoročná spolupráca. Ceníme si u nich, okrem spoľahlivosti a korektnosti, aj osobný prístup k nám. Pri akomkoľvek probléme sa na nich môžeme s dôverou obrátiť a vždy dostaneme jednoznačné odpovede, ktoré pri súčasnej podobe našej legislatívy, naozaj nie sú samozrejmosťou. Ich profesionalita bola preverená aj uskutočnenými daňovými kontrolami, ktoré prebehli bez výhrad.

Ing. Martina Šaradínová PhD.,konateľ spoločnosti Partners in communication s.r.o. www.partincom.sk


Optoteam, s.r.o.


Firma Profit spracováva účtovníctvo našej firme od roku 2003.Podľa doterajších skúseností to bol  zásadný a pre nás veľmi prospešný krok. Konečne máme pocit, že účtovníctvo našej firmy je v tých správnych rukách. Máme pocit istoty, že účtovníctvo je spracovávané profesionálne a zároveň nám odpadlo množstvo práce, ktorú sme predtým museli robiť my.

Ing. Ivan Vanca, konateľ firmy Optoteam, s.r.o.
www.nikon.sk, www.optoteam.sk


Trichem, s.r.o.


S firmou PROFIT accounting s.r.o. spolupracujeme od roku 2003 formou kontroly účtovníctva, konzultácií a zároveň nás zastupuje v daňovom konaní. Prioritou zamestnancov firmy je precíznosť, spoľahlivosť, ústretovosť pri riešení problémov a široké vedomosti v problematike napriek neustále sa meniacim zákonom. So spoluprácou sme nadmieru spokojní a tešíme sa na ďalšie spoločné roky.

Boris Marhanský, Trichem, s.r.o.
marhansky@trichem.sk, tel.č. 456 46 250, fax 456 46 270


M Gastreal s.r.o.


Naša spoločnosť je už niekoľko rokov klientom firmy PROFIT accounting s.r.o.. Uvedená spoločnosť nám poskytuje kontrolné, účtovné a poradenské služby v oblasti účtovníctva a daní. Prácu tejto spoločnosti by sme charakterizovali ako správnu, včasnú a presnú, čo je v danej oblasti veľmi dôležité. Chceli by sme poukázať na entuziazmus a flexibilitu zamestnancov ako aj na veľmi dobrý prístup k nám klientom. Majú našu plnú dôveru.

Táto referencia sa vydáva spoločnosti PROFIT accounting s.r.o. na jej vlastnú žiadosť.

Ing. Miroslav Masár, konateľ spoločnosti M Gastreal s.r.o.


Certima s.r.o.


„Naša spolupráca so spoločnosťou Profit accountig s.r.o. začala od vzniku našej firmy a pokračuje naďalej aj vďaka zodpovednému a profesionálnemu prístupu jej pracovníkov k svojej práci."

Certima s.r.o., Ing. Záň Eduard, obchodný riaditeľ


GYNEX s.r.o.


S firmou PROFIT spolupracujeme od vzniku našej firmy(1994). Na začiatku nám spracovávali jednoduché účtovníctvo a neskôr pri prechode z fyzickej osoby na právnickú osobu začali spracovávať podvojné. V súčasnosti nám vedú celú mzdovú agendu. Na firmu PROFIT sa môžeme kedykoľvek obrátiť a vždy nám vychádzajú ochotne v ústrety, snažia sa nájsť riešenie každého problému. Najviac si ceníme ich vysokú diskrétnosť, ktorá je pre nás veľmi dôležitá.

Mária Fodorová, manager
gynex@gynex.sk, www.gynex.sk


i - Commerce, s.r.o.


Ďakujem firme PROFIT accounting, za dokonale spracované účtovníctvo. Úroveň spracovania dokladov vylučuje problémy pri daňových kontrolách. Som rad, že môžem využívať služby spoločnosti PROFIT. Prajem veľa úspechov.

Ing. Mokrý Ladislav, konateľ


Naši klienti

Neváhajte a pýtajte sa

Kontaktujte nás